HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Kırbıyık İçecek Dağıtım A.Ş  2007 yılında Antalya Aksu Bölgesi’nde 3.500 m2 alan üzerine kurulmuştur Türkiye’de ilk defa üretimi yapılan ve yasal izinlerini aldığımız 8 farklı ürün ile üretime başlayıp AR-GE çalışmalarıyla sürekli gelişen 38 ürün ile üretime devam etmekteyiz. Firmamız Türkiye’de 7 coğrafi bölgede yer alan bayilik sistemi ile yönetilen güçlü bir kadroya sahiptir.

Kırbıyık İçecek olarak iİthalat yoluyla ülkemize giren ürünlerin, benzer kalitede üretimini yaparak ülke ekonomisine katma değer yaratıp,  Antalya’dan dünya markalarını üreten şirket olmak için varız. Daha geniş ürün yelpazesi  ve  daha kaliteli hizmet verebilmek için Serik Bölgesi’nde  yapım aşamasında  olan 13.000m2’lik 2.fabrikamız ile yakında sizlerin hizmetinizdeyiz

3500
m2 Fabrika Alanı
13000
m2 Yeni Fabrika
7
Bölge Bayiliği
10
Yıllık Deneyim
Sürekli Mükemmel Fabrika ödülü almak hedefiyle, sıfır hata, sıfır kayıp, sıfır arıza, sıfır iş kazası temel prensibimiz olarak kabul edilmiştir. Üretimde uyguladığımız HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point-Tehlike Analizi ve Kritik Nokta Kontrolü) sistemi ile gıda güvenliğini sağlamak amaçlarımızdan biridir. Firmamız; ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri,  OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği ve Sağlığı (OHSAS 18001 Occupational Health and Safety Standard) belgeleri ile  Ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Kırbıyık AŞ olarak pazarlama ve reklam stratejilerimizi oluştururken, Tütün, Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkiler Piyasası Düzenleme Kurumu’nun mevzuat maddelerine uyacağımızı teyit ederiz. Bilindiği üzere 6487 sayılı Kanunla değişik 4250 sayılı Kanunun 6. Maddesinin 1. Fıkrasıyla reklam ve tanıtım yasakları düzenlenmiştir. Detaylı bilgiye http://www.tapdk.gov.tr web sitesinden de ulaşabilirsiniz.