Etkinlikler

Kırbıyık A.Ş Sezon Başı Lansmanını Kemer’de Yaptı
28
Şub 2016

Kırbıyık A.Ş Sezon Başı Lansmanını Kemer’de Yaptı

Turizm başkenti Antalya’nın alkollü iceçekler  üretiminde liderliğe oynayan KIRBIYIK   A.Ş.  sezon başı tanıtım lansmanını kemerde yaptı. Kırbıyık A.Ş’nin  Kemer  Distribütörü Patron İceçek  tarafından ortaklaşa düzenlenen gece muhteşem geçti.

Birbirinden güzel ve kaliteli içecekleri otelcelirlerle  buluşturan KIRBIYIK AŞ, sezon başı toplantısını Kemer Simena otelinde hafta sonu gerçekleştirdi. Kemer bölgesinde bulunan otellerin yetkililerinin katıldığı lansmanda  gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Simena Otel havuz başında başlayan kokteylde KIRBIYIK  A.Ş. tarafından üretilen hafif alkollü iceçekler gelen misafirlere tattırılırken ürünler hakkında bilgiler verildi.

Birbirinden seçkin davetlilerin büyük ilgi gösterdiği kokteylin ardından davetliler havaii fişek gösteri yapılırken  gelen konuklar yeni üretilen mamülerin tadına bakma fırsatı da buldular.

Daha sonra Simena otelin ana salonuna alınan konuklara burada  akşam yemeği ikram edildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Brezilya dans gurubu sahne alarak birbirinden ilginç danslarıyla birlikte KIRBIYIK A.Ş. nin ürettiği içkileri gelen misafirlere tanıttı.

Gala gecesinde konuşan KIRBIYIK A.Ş. Yenitim Kurulu Başkanı  Şahin Kırbıyık “Bazı ürünlerde Dünyada ilk Bazı ürünlerinde Türkiyede ilk ürünleri üretmeye başladık  Antalya Turizmine hizmet etmek için bu işe başladığımızda önümüze bir çok sorunlar çıktı üç yıl boyunca  bürokrasiyle uğraştık  ama biz  kaçak sektörünün önüne geçmek için yola çıktık ve bu konuda da  başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.Bu ülkenin değerlerine değer katmak için yola çıktık bir Antalya markası olma yolunda değişik ürünleri piyasa sürüyoruz bunun ilk ayağını geçtiğimiz haftalarda  Yiyecek içecek fuarında yaptık ve çok olumlu tepkiler aldık. Şimdide turizmin kalbi  kemerde otelcilerle iceçeklerimizi buluşturduk arkadaşlarımızlasıcak bir ortamda  fikir alışverişinde bulunduk ve onlara ürünlerimizi tatırdık Bize bu gecede destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum hayırlı bir sezon geçirmelerini diliyorum dedi.

-THE KING IS ONLY ONE